Witam

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

niedziela, 12 maja 2013

WRACAM DO POSTU -SZPITAL

Wracam do postu szpital.Ponieważ miałam napisać o Atenie.A więc wszystkie badania porobione i wyszły dobrze.Jedynie tomograf głowy pokazał zapalenie zatok.Atenka dostała antybiotyk na 3 tygodnie i mamy się pokazać po tym czasie.Ale... od jakiegoś czasu miała dwie plamki.Pokazałam mojej pani doktor i chciała od razu dać skierowanie do dermatologa.Ale,że wylądowałyśmy w szpitalu, byłam pewna,że lekarze to uwzględnią.Ale niestety machnęli na to ręką stwierdzając,że to pewnie od alergii.I tu jest "pies pogrzebany".Bo plamki zaczęły nagle(chyba po antybiotyku)"rozrastać się.Oczywiście biegiem do lekarza,a z przychodni do dermatologa.I co... i niespodzianka,bo to przecież nasza służba zdrowia.Termin wizyty na..... czerwiec.Pani jest chyba śmieszna.Jak jej tam nagadałam termin wizyty za tydzień(czyli na 15.05)No,niestety i tak za długo.Poleciałam z nią prywatnie(kochana pani doktor,przyjęła nas bez kolejki i bez rejestracji)Na razie doktor wystawiła wstępna diagnozę-Łuszczyca, mi się nogi ugięły.A,że brała antybiotyk,to agresywnie przebiega.Za tydzień do kontroli.Czyli w czwartek.Mam nadzieję,że to zejdzie bo na razie tylko przybladło.


11 komentarzy:

 1. Kryniu - mi to wygla na to cos co ja miałam http://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%81upie%C5%BC_r%C3%B3%C5%BCowy_Giberta ale nie mogę diagnozy dać :) Nie martw się - może zniknie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Martuś nie.To Twoje wygląda inaczej.To Twoje jest z "takim wypełnieniem" a moje jest takie płaskie.Z otoczką.

  OdpowiedzUsuń
 3. hmm dalej mi się wydaję , że to erythema multiforme minor w reakcji na antybiotyk
  Dermatologiem nie jestem ale sama mam od wielu lat problemy dermatologiczne i nie małe doświadczenie:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jeśli to łuszczyca, to plamki powinny pojawić się również na kolanach, łokciach i skórze głowy. Niestety to choroba nieuleczalna. Najczęściej ujawnia sie pod wpływem dużego stresu.

  OdpowiedzUsuń
 5. Jeśli to łuszczyca, to plamki powinny pojawić się również na kolanach, łokciach i skórze głowy. Niestety to choroba nieuleczalna. Najczęściej ujawnia sie pod wpływem dużego stresu.
  (Poprzedni kom. dodałam nie wiedząc, że jestem zalogowana pod innym adresem)

  OdpowiedzUsuń
 6. A one są na razie tylko na brzuchu i jedna plecach i jedna mała na ręce.

  OdpowiedzUsuń
 7. Musisz obserwować. Widzę, że plamki są posmarowane maścią, gdybyś przestała smarować powinno pojawić się coś w rodzaju łuski, popękanej skóry wewnątrz plamy.

  OdpowiedzUsuń
 8. oj musi zejść. Trzymam kciuki.
  Ddziękuję za przyjazd, za energię, za wszystko- Ela

  OdpowiedzUsuń
 9. też mam nadzieję , że to nic strasznego i i zniknie

  OdpowiedzUsuń
 10. Łuszczycę można trwale i całkowicie wyleczyć. Zobacz:
  www.wydawnictwopandora.pl

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dziękuję.Okazało się,ze to było uczulenie na czekoladę.Pozdrawiam.

   Usuń

Dziękuję:)

Moja lista blogów