Witam na moim blogu.

Ponieważ lubię pomagać,postanowiłam pomagać dzieciom.Chorym dzieciom.Jestem na kilku stronach które pomagają dzieciom niepełnosprawnym.Przeglądam prośby dzieci i na ile mogę na tyle staram się im pomagać.Przede wszystkim załatwiam ciuszki,zabawki,bajki,czasami leki i słodycze.Z mojej pomocy skorzystało już mnóstwo dzieciaczków.Jestem szczęśliwa widząc ich uśmiechnięte buźki.Jeżeli chcesz się przyłączyć i też pomagać razem ze mną,napisz do mnie.Czasami tak nie wiele trzeba,żeby pomóc innym.
Bardzo Was proszę rękodzielnicy,pomóżcie nam.Każda Wasza rzecz przyda się na aukcje,kiermasz albo wydarzenie.Ja wiem,że poświęcacie temu swoje serce i czas i ciężko Wam się rozstać z każdym przedmiotem,ale w ten sposób nie raz pomożecie w ratowaniu życia.
Piszę tu na stronie głównej,ponieważ wielu z Was mi pomogło i nadal pomaga,ale usłyszałam też przykre słowa,że stawiam niektóre z Was w głupiej sytuacji,bo już pomogły komu innemu.
Będę wdzięczna za każdy choćby malutki przedmiot.

sobota, 25 marca 2017

Marcin Sporek: 7 lat

Marcin Sporek: 7 lat: 7 lat temu przyszedł na świat mały człowieczek, który odmienił nasze życie. Spowodował, że wszystko stało się bardziej i mocniej...mocniej s...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję:)

Moja lista blogów